Väle pätt 2018 tuleb taas!

Head sõbrad!

Ta tuleb taas. Pätt saab tänavu viieseks ja sel puhul otsustasime patseerida pättide kodumaal – Muhu saarel. Ja kus mujal, kui saare keskuses Liival saab olema ka meie võistluskeskus.
Võistluskeskus on Liival, Muhu spordihoones. Pakume osalejatele mõnusat seiklus jalgsi, rattal või miks mitte vankris/ kandekotis.  Üllatustele ja krutskitele jätame oma koha ka sel aastal. Lühidalt
AEG 15. detsember 2018
Koht Muhu saar, Liiva, Muhu Spordihoone
Osalejad 2-5 liikmelised võistkonnad
Osavõtumaks 15-25.-

NB! Sel korral on kõigil liikmetel SI-pulk.

Hooaja lõpetamine

Aeg on nüüd sealmaal, et teha kokkuvõtteid ja autasustada parimaid päevakutel osalejaid ja meeles pidada tublisid korraldajaid. Kohe-kohe tulevad osalusklasside koondtulemused ka kodulehele üles.
NB! NAGU KEVADEL KIRJA SAI, SIIS MEDALI SAAMISEKS PEAB OSALUSKLASSIS VÕISTLEMA VÄHEMALT KOLMEL PÄEVAKUL!

Kokku saame 22. novembril Kessu kohvikus kell 18:00. Muljetamiste vahel saame maitsta ka torti ja kringlit ning juua kohvi/teed. Ja muidugi peame plaani ka uueks hooajaks!

Kõik tulemused ja koondarvestus : https://saok.ee/tulemused-2018/

Olete köik oodatud!

Öö-orienteerumine 11.oktoobril Kuressaares

Kuressaare ööorienteerumine tuleb vaatamata kõigele taas. Seekord uues kuues-suundorienteerumine ja individuaalne arvestus.  Rajameister Heljus on välja mõelnud ka väikesi üllatusi, mis peaksid seekordse seiklemise eriti põnevaks tegema. Tulemused lähevad arvesse Saaremaa orienteerumispäevakute sarja üldarvestusse.

Stardipaik Staadioni tänava parklas. Start avatud 20:30-21:30. Finishisse ootame viimaseid seiklejaid kuni 22:30ni.

Pealambid pähe, helkurid külge  ja jooksuriided selga!
Korraldab Heljus Saks

Ratsaorienteerumine 22.septembril Karujärvel

Meeldiv uudis kõigile. 22. septembril saab Karujärve Tervisespordi Keskuses istuda sadulasse ja nautida järjekordseid Saare maakonna lahtiseid meistrivõistlusi ratsaorienteerumises. Start kell 12.00  Karujärve TSK suusamaja eest.  

Ratsaorienteerumise võistluse juhend_2018

Eelregistreerumine, mida kiiremini, seda parem. Võistlustel osalevatel võistlejatel palume eelregistreerumisel  märkida võistleja nimi, hobuse nimi, tõug, vanus.

Korraldaja Aivar Kallas
aivar.kallas@gmail.com või 56490503 

 

Saare maakonna MV rattaorienteerumises 8.septembril

UUS! stardiprotokoll

Selleaastased Saare maakonna meistrivõistlused rattaorienteerumises toimuvad 8.septembril Karujärvel. Seekordne võistlus on ka Eesti rattaorienteerumise karikasarja 6. etapi üritus, seega on oodata rohket osavõttu ja põnevat võistlust.

Võistluspaik:  Karujärve Tervisespordikeskus (Google Maps koordinaadid 58.407061, 22.188479).   Tähistuse algus Kärla-Karujärve maantee üheksandalt kilomeetrilt. Startide algus kell 12:00

Karujärve võistluse info ja juhend: https://goo.gl/SX79AS

Eesti rattaorienteerumise 2018.a  karikasarja juhend.

Registreerimine: https://osport.ee/calendar/Event/15791

Kontakt  Heljus Saks
heljus.saks@gmail.com
56695808

Neljapäevak 16.08 Järvel

Saaremaa orienteerumispäevakute 17. osavõistlus leiab seekord aset Järve mändide vahel. Kuressaare poolt tulijatele start vasakul parklas, mis asub kohe pärast Järve bussipeatust.

Korraldajad Melani Nõu ja Geivi Lember.

Nutikad päevakulised haaravad rätiku ka kaasa, sest patt oleks kohaliku liivaranna mönusid hiljem mitte nautima minna!

NB! START: 16.00-18.30, FINIŠ: 20.00