Tulemused 2019

2019 Parimad MEHED

M10
1. Mart-Sander Aru

M12
1. Thorleif Larsson

M14
1. Kaspar Linde

M21
1.Heljus Saks
2.Jakob Naagel
3.Andrus Naulainen

M40
1.Mart Aru
2. Kaido Eichfus
3. Jüri Linde

M50
1.Urmas Saar
2. Mati Metsanurk
3. Raimond Nau

M60
1.Madis Laes
2. Toivo Lempu
3. Ludvig Mõtlep

M70
1.Väino Vaha
2. Vello Aru
3. Paavo Vara

Mehed2019_koond

2019 Parimad NAISED

N10
1.Marleen Maksimov
2. Brita Kukk SOK
3. Benita Kukk

N12
1.Kärt Tiitson
2. Laura Kolk
3. Katrin Linde

N18
1.Lisett Alt

N21
1.Tiiu Naagel
2. Kai Kaseväli
3. Ulvi Moks

N40
1.Vaige Aav
2. Anu Tanila
3. Liina Solotarjeva

N50
1.Maarika Saks
2. Anu Tanila

N60
1.Külli Müür
2. Urve Kaseväli
3. Ene Kalm

Naised_2019 koond

Vaba_2019

Võistlused

Kuupäev Ürituse nimetus Koht Protokoll Vaheajad
02.05 Neljapäevak Leisi Tulemused Vaheajad
09.05 Neljapäevak Pöide Tulemused Vaheajad
16.05 Neljapäevak. Ülemaailmne orienteerumispäev Kuressaare Tulemused
23.05 Neljapäevak. Koolinoorte MV valikorienteerumises Muhu Tulemused Vaheajad
30.05 Neljapäevak Viki Tulemused Vaheajad
08.06 Hommikuorienteerumine Kärla Tulemused Vaheajad
13.06 Neljapäevak Kandla Tulemused Vaheajad
04.07 Neljapäevak Valjala Tulemused Vaheajad
11.07 Neljapäevak Mändjala Tulemused Vaheajad
18.07 Neljapäevak Karujärve Tulemused Vaheajad
25.07 Neljapäevak Tehumardi Tulemused Vaheajad
01.08 Neljapäevak Üru Tulemused Vaheajad
08.08 Neljapäevak Kandla Tulemused Vaheajad
29.08 Neljapäevak Kihelkonna maalinn Tulemused Vaheajad
07.09 Rattaorienteerumise MV  ÜRU Tulemused Vaheajad
21.09 Ratsaorienteerumise MV Karujärve Tulemused Vaheajad
26.09 Päevak  Heinapalli ERI Leisi Tulemused Vaheajad
04.10 Öö-orienteerumine Kuressaare Tulemused Vaheajad
10.10 Neljapäevak Orissaare Tulemused Vaheajad
23.10 Ämbliku O Eri Auriga Tulemused Vaheajad
07.12 Sise-orienteerumine Kuressaare spordikeskus

Nupp Nokib 2019

 13.01  Nupp Nokib siseorienteerumine  Kihelkonna kool  Tulemused Vaheajad
 26.01 Nupp Nokib siseorienteerumine Kuressaare Ametikool  Tulemused Vaheajad
10.02 Nupp Nokib siseorienteerumine Kuressaare gümnaasium Tulemused Vaheajad
17.02 Nupp Nokib siseorienteerumine KEKi muuseum Tulemused Vaheajad
2.03 Nupp Nokib siseorienteerumine Saaremaa ühisgümnaasium Tulemused Vaheajad
24.03 Nupp Nokib siseorienteerumine Tornimäe kool Tulemused Vaheajad